Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Dzień Edukacji 2019

   Dzień Edukacji Narodowej – tradycyjna okazja do podkreślenia rangi pracy wychowawczej oraz wyrażenia wdzięczności i serdeczności wszystkim pracownikom Oświaty – co roku obchodzony jest niezwykle uroczyście. Tak było i w tym roku, w piątek (11.10.2019 r.).

 
Zdjęcia można obejrzeć i pobrać z tego adresu: https://photos.app.goo.gl/gpHxHtfyKqxoEK1u5

   W uroczystym apelu wzięło udział Grono Pedagogiczne, z dyrektorem Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych, mgr inż. Eugeniuszem Wiktorem Zdunkiem na czele; pracownicy Administracji i Obsługi szkoły, przedstawicielki Rady Rodziców oraz społeczność uczniowska naszej szkoły.

 

   Uroczysty apel rozpoczęło wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu narodowego. Następnie, prowadzący apel  Robert, przedstawił skład nowo wybranego Samorządu Uczniowskiego, zapraszając do dalszego prowadzenia apelu nową przewodniczącą, uczennicę klasy 3 TME, Patrycję.

 

   Po przedstawieniu krótkiego rysu historycznego dzisiejszej uroczystości wysłuchaliśmy programu przygotowanego przez uczniów i dedykowanego świętującym dzisiaj Pracownikom Oświaty. Bardzo miłym akcentem tej części programu były życzenia i kwiaty, wręczone wszystkim pracownikom szkoły oraz serdeczności skierowane do nas przez panie: przewodniczącą i wiceprzewodniczącą Rady Rodziców. 

 

   Odpowiedzią na nie stały się słowa dyrektora szkoły, podkreślające rolę, jaką w dzisiejszej pokomplikowanej rzeczywistości pełnią pedagodzy i pracownicy oświaty oraz zadania stojące przed naszą uczelnią. Złożył jednocześnie serdeczne życzenia zgromadzonym Nauczycielom, Administracji i Obsłudze szkoły.

   Dzisiejszą uroczystość zakończyło wyprowadzenie sztandaru szkoły.

Wygenerowano w sekund: 0.02
1,096,799 unikalne wizyty