Oferta edukacyjna 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Historyczny spacer

   Europejskie Dni Dziedzictwa – wspólna inicjatywa Rady Europy i Unii Europejskiej, mająca na celu promowanie zabytków. W projekcie uczestniczą wszystkie państwa członkowskie Rady Europy. W tym roku Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaniu, w ramach realizacji projektu „Lubań dla Niepodległej” dofinansowanego z Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”, dzięki podpisanemu porozumieniu z Łużyckim Centrum Rozwoju i Muzeum Regionalnym w Lubaniu zorganizowała w dniach 13 - 14 września możliwość zwiedzania wraz z przewodnikiem miasta oraz muzeum z wystawami o historii Lubania - sztuce i archeologii.
 
Jako szkoła skorzystaliśmy z możliwości poznania naszego miasta i jego historii. W historycznym spacerze wzięli udział uczniowie klasy I technikum wraz z wychowawcą klasy p. Ewą Mel-Kiełdanowicz i pedagogiem szkoły p. Joanną Schabowską. Z przewodnikiem, p. Joanną Rycerz z Łużyckiego Centrum Rozwoju, zwiedzaliśmy najciekawsze, pod względem historyczny miejsca miasta. Była to dobra okazja do integracji zespołu klasowego oraz poznania dziejów Lubania, jego znanych mieszkańcach i piękna naszego regionu.
Wygenerowano w sekund: 0.02
1,036,818 unikalne wizyty