Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

 

   Dobiegł końca czas wakacji. Rozpoczynamy rok szkolny 2019/2020 – rok z pewnością bardzo ważny i kryjący w sobie wiele wyzwań. Wkraczamy weń w zdecydowanie większym składzie osobowym – społeczność szkolną tworzy bowiem 7 oddziałów klasowych.

   Apel inauguracyjny odbył się w budynku szkoły. Wzięli w nim udział: przedstawiciel organu prowadzącego, Konrad Rowiński, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy szkoły z dyrektorem, mgr. inż. Eugeniuszem Wiktorem Zdunkiem na czele, grupa Rodziców oraz społeczność uczniowska. Apel prowadzili Patrycja i Robert.

Zapis foto można znaleźć pod adresem https://photos.app.goo.gl/AW3RkEVfwk65wRUa8

   Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i wysłuchaniu hymnu narodowego został odczytany tekst życzeń Dolnośląskiego Kuratora Oświaty z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Następnie zostaliśmy wprowadzeni w atmosferę wrześniowej refleksji związanej z 80. rocznicą napaści na Polskę i rozpoczęcia II wojny światowej, której zwieńczeniem stało się oddanie czci ofiarom hekatomby XX wieku minutą ciszy.

  Wrzesień to także miesiąc, w którym nasza szkoła przyjęła patronat Stefana Drzewieckiego (2016 r.). W 3 rocznicę tego wydarzenia wysłuchaliśmy słów przypominających, kim był nasz patron i czym wpisał się w rozwój nauki na skalę światową. Tę część zakończyło złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą Stefana Drzewieckiego.

 
 

      W swoim wystąpieniu dyrektor szkoły, mgr inż. Eugeniusz Wiktor Zdunek przedstawił aktualną sytuację personalną naszej szkoły, witając i przedstawiając nowych nauczycieli oraz uczniów klas 1. Wszystkim – zebranej młodzieży wszystkich klas oraz gronu pedagogicznemu, obsłudze i administracji szkoły – życzył obfitego w sukcesy nowego roku.

  Głos zabrał także, reprezentujący Starostwo Powiatowe w Lubaniu, Konrad Rowiński, życząc właściwej atmosfery kształcenia i wychowywania młodego pokolenia. 

 
 

   Uroczysty apel zakończyło się rozejście do klas oraz pierwszy „spacer poglądowy” dla uczniów klas pierwszych, poznających dzisiaj najważniejsze punkty szkoły, z którą związali się na najbliższe lata.

Wygenerowano w sekund: 0.03
1,094,066 unikalne wizyty