Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Udział w prezentacji firmy WAGO

   5 września uczniowie klasy II i III technikum elektrycznego brali udział w prezentacji oferty  produkcyjnej złączek instalacyjnych firmy WAGO. Prezentacja odbyła się  w samochodzie prezentacyjnym "Klementyna", który zawitała do Lubania. Uczniowie zapoznali się na początek z historią i rozwojem technologii połączeń sprężynkowych, następie przedstawione zostały cechy, budowa, rodzaje i parametry złączek instalacyjnych.
   
  

   Uczniowie mieli też możliwość samodzielnie wykonywać połączenia sprężynkowe na podstawie otrzymanych zestawów prezentacyjnych. Zostały również zaprezentowane doświadczenia dotyczące wpływu natężenia prądu na wytrzymałość i jakość połączenia spężynkowego. Dzięki uczestnictwie w prezentacji uczniowie naszej szkoły mieli możliwość pogłębienia swojej wiedzy w zakresie technologii łączeniowej w instalacjach elektrycznych.

   Po prezentacji uczniowie zostali zaproszeni na poczęstunek zorganizowany przez gospodarza prezentacji - hurtownię elektryczną Elmat z Lubania, przy której zaparkowała Klementyna. Wykorzystując okazję młodzież zapoznała się również z ofertą sprzedażową i organizacją pracy w hurtowni elektrycznej.  

Wygenerowano w sekund: 0.02
1,094,033 unikalne wizyty