Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Przedstawiciele firmy AWP group w naszej szkole

  
   20 marca uczniowie klas technikum i zasadniczej szkoły zawodowej w zawodzie elektryk uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami firmy AWP group z Bożejowic koło Bolesławca. Na spotkaniu uczniowie zapoznali się z działalnością firmy, organizacją pracy na stanowiskach związanych z wykonywaniem prac elektrycznych i mechanicznych, możliwościami rozwoju indywidualnego i kariery zawodowej.
   Prowadzący spotkanie podkreślali, że praca w ich firmie wymaga nie tylko umiejętności technicznych, ale również kreatywności, gdyż często zdarza się, że wykonywane w firmie urządzenia są wytwarzane jednostkowo i należy dostosowywać i tworzyć rozwiązania techniczne do aktualnych warunków.  Uczniowie interesowali się szczególnie konkretnymi rozwiązaniami technicznymi wykorzystywanymi z firmie jak i możliwością podjęcia zatrudnienia po ukończeniu szkoły oraz odbyciem praktyk i staży.
   AWP to firma zajmująca się przede wszystkim produkcją maszyn, urządzeń oraz w pełni zautomatyzowanych linii technologicznych wytwarząjących płytki drukowane PCB.
Wygenerowano w sekund: 0.01
1,094,096 unikalne wizyty