Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Warsztaty prozawodowe

  
   20 grudnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych  im. Stefana Drzewieckiego w Lubaniu uczniowie klasy czwartej Technikum i trzeciej LO uczestniczyli w warsztatach przeprowadzonych przez stowarzyszenie Semper Avanti z Wrocławia.
    #YouthEmpowered: Możesz więcej niż myślisz to program edukacyjny Coca‑Cola HBC Polska, realizowany przez Stowarzyszenie Semper Avanti. Ma on pomóc młodym ludziom w odkrywaniu ich mocnych stron i odnalezieniu potencjału zawodowego.
  Spotkanie było bogate w ćwiczenia, gry rekrutacyjne i mnóstwo wiedzy szczególnie przydatnej młodym ludziom, którzy już niedługo wkroczą na rynek pracy. Warsztat pozwolił uczestnikom przekonać się na własnym przykładzie, jakie są ich mocne strony  i w jaki sposób je wykorzystać.
   Czas umilił catering, który był przygotowany dla uczestników przez Stowarzyszenie. Uczniowie ze szkolenia wiele wynieśli i byli bardzo zadowoleni z uzyskanych informacji i spędzonego czasu, za co z całego serducha bardzo dziękują.
 
Wygenerowano w sekund: 0.02
1,093,900 unikalne wizyty