Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Wyjazd do PWSZ w Legnicy

   
   Dnia 11 kwietnia uczniowie „klasy policyjnej” – II i III liceum ogólnokształcącego  oraz klasy IV technikum, kształcących się w zawodzie technik mechanik i technik elektryk wybrali się wraz z opiekunami na Dni Otwartych Drzwi w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy.
   W tym dniu uczniowie mogli szczegółowo zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2017/2018 i poznać uczelnię od kuchni. Poza prezentacją kierunków studiów młodzież mogła uczestniczyć w wykładach popularno-naukowych, pokazach oraz zwiedzić kampus uczelni.
    
   Uczniowie klasy II LO uczestniczyli w zajęciach strzeleckich z broni pneumatycznej oraz w zajęciach Koła Naukowego Języka Biznesu, w trakcie których dowiedzieli się o sposobach tłumaczenia symultanicznego. Uczniowie korzystali z odbiorników i monitora. Pod koniec prezentacji swoje umiejętności językowe mogła sprawdzić uczennica kl. II LO Oliwia Grambs, która poprowadziła tłumaczenie z języka angielskiego na język polski.
   Młodzież zwiedziła laboratorium biochemii i mikrobiologii, pracownie medyczne, Salę Tradycji, czytelnię naukową oraz bibliotekę, a także uczestniczyła w wykładach: „Świat mikroprocesorów”, „Dietetyk – zawód przyszłości” oraz wykładu z japonistyki.
    Wyjazd był udany i pozwolił uczniom szerzej poznać uczelnię oraz specyfikę poszczególnych kierunków kształcenia.
Wygenerowano w sekund: 0.02
1,093,866 unikalne wizyty