Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Bal studniówkowy

     

   Dnia 27 stycznia w restauracji Golden Time w Lubaniu odbył się bal studniówkowy klasy III Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Drzewieckiego oraz klasy IV Technikum im. Stefana Drzewieckiego w Lubaniu.

   Punktualnie o godzinie 19:00 uroczystość została zainaugurowana polonezem maturzystów. Wszystkich przybyłych gości powitali Justyna Stelmaszczyk z kl. III LO i Marcin Piaśnik z kl. IV TME. Po przemowie Pana Dyrektora szkoły Wiktora Zdunka uczniowie podziękowali swoim wychowawcom za ciężką pracę, wsparcie i poświęcenie oraz rodzicom za zaangażowanie i wychowanie.

   Po części oficjalnej maturzyści rozpoczęli zabawę w szalonym tempie. Przygotowano również część artystyczną pt. „Spełniamy marzenia naszych pedagogów” z udziałem nauczycieli, którzy świetnie się bawili. Bal zakończył się pięknymi wspomnieniami maturzystów.

   Pomimo chwili relaksu i dobrej zabawy uczniowie mobilizują się do uzyskania  wymarzonych efektów swojej kilkuletniej nauki w ZSP w Lubaniu przygotowując się do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie technik mechanik, technik elektryk oraz egzaminu maturalnego.
    Wszystkim życzymy samych sukcesów.

Wygenerowano w sekund: 0.01
1,094,067 unikalne wizyty