Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Uzależnieniom behavioralnym mówię STOP!

 

   Od stycznia 2016 r. na godzinach wychowawczych realizowany jest ogólnopolski projekt „UZALEŻNIENIOM BEHAWIORALNYM MÓWIĘ STOP!”, który skierowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły. Autorem tego projektu jest Fundacja Innowacyjnych

  UZALEŻNIENIOM BEHAWIORALNYM MÓWIĘ STOP! to akcja, która ma uświadomić zagrożenie uzależnienieniami behawioralnymi wśród młodzieży.  Coraz częściej młodzi ludzie doprowadzają się do nałogowych zachowań, takich jak: nadmierne korzystanie z internetu, kompulsywne zakupy, uczestnictwo w grach hazardowych oraz granie w gry video. Celem akcji jest uświadomienie młodzieży, że niekontrolowane wykonywanie tych czynności jest tak samo groźne, jak uzależnienie od alkoholu czy narkotyków.

  W celu, jak najlepszego przemówienia do młodzieży i zaciekawienia ich tematem, przygotowano specjalne materiały do przeprowadzenia przez nauczycieli lekcji na temat uzależnienia od INTERNETU, HAZARDU, GIER VIDEO i ZAKUPÓW.

  Projekt finansowany jest z Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych, będącego w dyspozycji Ministerstwa Zdrowia i realizowany jest we współpracy z Krajowym Biurem ds. Przeciwdziałania Narkomanii.

Wygenerowano w sekund: 0.02
1,093,992 unikalne wizyty