Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Wycieczka 2LO do Świeradowa

 
     

   Uczniowie klas policyjnych wstępując w progi naszej szkoły zobowiązują się do uczestnictwa w wycieczce turystyczno – rekreacyjnej do Świeradowa Zdroju połączonej z nauką jazdy na nartach. W dniach 25 - 29 stycznia uczniowie klasy drugiej liceum uczestniczyli w takiej wycieczce, gdzie codziennie uczyli się, doskonalili umiejętności narciarskie ale także poznawali Świeradów Zdrój i jego okolice.

   Głównym celem był zjazd na nartach z górnej stacji Gondoli. Wszyscy uczestnicy opanowali technikę jazdy na nartach, wieczorami mieliśmy rozgrywki sportowo-rekreacyjne (piłka siatkowa, piłka koszykowa, piłka nożna, tenis stołowy, piłkarzyki) oraz zajęcia z nauczycielami i wychowawcami Domu Wczasów Dziecięcych (gra w kręgle, karaoke, kalambury itp.). Nad nauką jazdy, bezpieczeństwem i sprawną realizacją programu czuwali nasi opiekunowie – Krzysztof Wajcfelt, Jarosław Machul, Łukasz Ścieżka, Mariusz Mediuch – za co bardzo im dziękujemy.

   Każdy był zadowolony i dumny z siebie, że w takim krótkim czasie udało się opanować w większości umiejętności jazdy na nartach i zjechać całą trasą na Gondoli w Świeradowie Zdroju.

Wygenerowano w sekund: 0.03
1,093,999 unikalne wizyty