Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Elektrycy w etapie wojewódzkim "Euroelektry"

 

   Uczniowie z klasy III TME: Tomasz Popowicz i Kacper Solipiwko  oraz kl. IV TE: Patryk Kudzia i Dawid Zienkiewicz zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego  Ogólopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrotechnicznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA’’. Olimpiada odbywa się w trzech etapach.

   Olimpiada organizowana jest przez Zarząd Główny SEP oraz Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej po raz XVII. Startuje w każdej edycji kilka tysięcy uczniów w trzech dziedzinach: elektrotechnika, elektronika i teleinformatyka. Do drugiego etapu kwalifikuje się  łącznie  około 250 do 300 uczestnikow w trzech  dziedzinach wiedzy elektrycznej.

Wyniki zawodów I etapu. Zakwalifikowani do II etapu
 

 
Etap wojewódzki odbędzie się we Wrocławiu w dniu 08.01.2016. Zakres wiedzy na każdym etapie znacznie przekracza program nauczania realizowany w szkole, należy wiec szczególnie pogratulować uczniom za zakwalifikowanie się do drugiego etapu. W Okręgu Wrocław w grupie elektrycznej zakwalifikowalo się 4 naszych uczniów na 16 z całego województwa.

   Powodzenia  w II etapie !

Wygenerowano w sekund: 0.01
1,094,139 unikalne wizyty