Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Wyjazd letni klasy I LO

  
     
   W dniach 15-19.06.2015 rklasa 1LO uczestniczyła w wycieczce krajoznawczo-turystyczno sportowej. Wycieczka miała na celu integracje społeczności klasowej, współdziałanie w grupie,rozwijanie zainteresowań  turystyką rowerową i aktywnym spędzaniem czasu wolnego. W pierwszy dzień uczniowie uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez Policje Powiatową w Lubaniu (pokaz i objaśnienie broni oraz zajęcia ze stosowania bezpośredniego przymusu).
        

    W trakcie wycieczek rowerowych uczniowie mieli zajęcia z topografii, terenoznawstwa, pomocy przedmedycznej, ratownictwa wodnego.  Podczas rajdu rowerowego przejechaliśmy łącznie przez trzy dni ponad 100 km objeżdżając Leśną, Miłoszów, Jezioro Leśniańskie, Jezioro Złotnickie, Karłowice, Bożkowice itp. W większości trasa wiodła przez drogi leśne, polne, często w bardzo ciężkich warunkach o różnym stopniu wysiłku fizycznego. W środę po południu był Paintball, rywalizacja toczyła się podczas strzelania do celu oraz walk grup. Zabawa przyniosła wiele radości i śmiechu, ale też delikatnych siniaków. 

     

     W czasie tych pięciu dni uczniowie mieli uczestniczyć i pozytywnie zaliczyć to co ich obowiązywało w programie wyjazdu. W programie uczestnicy rywalizowali także w grach zespołowych i indywidualnych takich jak: piłka nożna, piłka siatkowa, badminton, kwadrant, tor rowerowy. Piękna pogoda, wspólne obcowanie z przyroda, grupą,  wpłynęły bardzo pozytywnie na cała klasę, na zaangażowanie i podejście do swoich obowiązków podczas wyjazdu. Chciałbym pochwalić całą grupę za zaangażowanie i pozytywne zaliczenie wycieczki.

     Szczególne podziękowania należą się opiekunom: pana Mariuszowi, panu Jarkowi, pani Asi, panu Łukaszowi, pana Jackowi i pana Pawłowi.

  Krzysiek Wajcfelt


Wygenerowano w sekund: 0.02
1,094,115 unikalne wizyty