Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Wigilia dla przyjaciół

 

 

 

   Dnia 17.12.2014 r. Już od godziny 08.00 rozpoczęły sie przygotowania do Wigilii dla Przyjaciół szkoły. Wszyscy uczniowie z drugiej klasy liceum „policyjnego” brali czynny udział w przygotowaniach.

    Dobrze przygotowana grupa dziewczęta, na wspólne kolędowanie ok. godz. 11.00 odbyła ostatnią próbę, w tym czasie w sali nr 3 aż huczało od talerzy, półmisków, sztućców i innych niezbędnych naczyń. Po całej szkole roznosił się zapach: ciast, karpia  i oczywiście, upragnionego przez wielu, tradycyjnego czerwonego barszczu.

    Tuż po godzinie 14.00 przewodnicząca klasy II przywitała przybyłych gości min:  nauczycieli prowadzących innowacyjny tok nauczania w naszej szkole, pana Starostę Powiatu Lubańskiego Walerego Czarneckiego, burmistrza miasta Lubań - Arkadiusza Słowińskiego oraz przedstawicieli Aresztu Śledczego w Lubaniu, przedstawicieli KPP w Lubaniu itd. Pierwszym punktem wigilijnego spotkania było wspólne kolędowanie i krótkie przypomnienie tradycji wigilijnych. Dobre przygotowanie zawdzięczamy również ks. Januszowi Barskiemu, dzięki niemu możliwe było przedstawienie ów kolęd i tradycji.

   Po przedstawieniu nadszedł czas na tradycyjne dzielenie się opłatkiem, co z pewnością było najprzyjemniejszym punktem wigili. Po przyjętych i złożonych życzeniach rozpoczęto spożywanie potraw z wigilijnego stołu. Przyjemna atmosfera znacznie umiliła razem spędzony czas.

Alicja Krzak kl. II LO

Wygenerowano w sekund: 0.01
1,094,098 unikalne wizyty