Zawodowo
i Profesjonalnie

witamy na stronie głównej naszej szkoły

ZAWÓD = PRACA

Astronawigacja

7 lutego mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole mgr inż. of. wacht. Ewelinę Chłopińską z Wydziału Nawigacji Akademii Morskiej w Szczecinie. Uczniowie klasy czwartej i trzeciej technikum uczestniczyli w profesjonalnym wykładzie z astronawigacji.

Stażyści w Contur 2000

Dwoje naszych uczniów z klasy III TME: Patrycja Sakowicz i Robert Koziarski w ramach projektu  „Zawodowo i profesjonalnie”, którego organizatorem jest Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu będą odbywali miesięczny staż w firmie Contur 2000. Więcej na stronie firmy w artykule Stażyści w Contur 2000.

Wizyta w firmie NOWECH

3 lutego grupa elektryków z klasy III Technikum uczestniczyła wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych w warsztatach prowadzonych przez właściciela firmy "NOWECH" p. Leszkiem Nowakiem.

Gramy dla WOŚP

W dniu 10 stycznia w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
    Zawody otworzył Łukasz Ścieżka, który życzył wszystkim uczestnikom powodzenia oraz przypomniał o idei przedsięwzięcia. W tym dniu uczestnicy wrzucali do puszki dowolne kwoty na rzecz WOŚP. Orkiestrę wsparli również pozostali uczniowie nie uczestniczący w turnieju oraz nauczyciele i pracownicy naszej szkoły. Zebrano kwotę 326,28 zł. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży i rodziców

800 080 222 – całodobowa bezpłatna infolinia

dla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów

Od 1 października 2019 r. działa nowa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 080 222 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.