Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychE - DZIENNIK
Mirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjneUczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

witamy na stronie głównej naszej szkołyNasz absolwent PRZEMEK SOCHA


uczestniczy w kosmicznych projektach

www.esa.int/spaceinvideos/Videos/2018/11/European_Student_Earth_Orbiter
czytaj więcej na eluban.pl

Wycieczka do firmy NOWECH

Newsy
  
    22 stycznia grupa elektryków z klasy III Technikum uczestniczyła wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych w warsztatach prowadzonych przez właściciela firmy "NOWECH" p. Leszkiem Nowakiem.

Spotkanie ze studentami WSB we Wrocławiu

Newsy
11 stycznia uczniowie klasy IV i III technikum spotkali się ze studentami Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Tematem spotkania było zapoznanie młodzieży z profesjonalnym przygotowaniem się do rozmowy rekrutacyjnej oraz stworzeniem kreatywnego CV, które z pewnością wyróżni się wśród konkurencyjnych ofert. Przedstawiciele Uczelni omówili również kierunki proponowane na WSB we Wrocławiu oraz zasady rekrutacji.

W PUŁAPCE NAŁOGÓW - ALKOHOL, NARKOTYKI, DOPALACZE

Newsy
  
 Dnia 11 stycznia uczniowie szkoły udali się do kina Wawel w Lubaniu, gdzie uczestniczyli w spotkaniu w ramach programu "KinoSzkoła". Młodzież aktywnie uczestniczyła w wykładzie dotyczącym pułapek nałogów, po którym nastąpiła projekcja filmu "Najlepszy", reż. Łukasz Palkowski.

Wycieczka do Perfekty

Newsy
   W dniu 19 listopada uczniowie klasy pierwszej Technikum Pojazdów Samochodowych wraz z opiekunem grupy panem Dariuszem Dworzyńskim miała możliwość zwiedzenia P.U.H. PERFEKTA Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Renault w Lubaniu. Celem wycieczki było zapoznanie się ze stanowiskami stacji obsługi technicznej, ich wyposażeniem oraz nowymi rozwiązaniami technologicznymi w nowych samochodach. Grupa była oprowadzana przez pana kierownika stacji obsługi, który doskonale przybliżył uczniom strukturę i funkcjonowanie zakładu.
Wygenerowano w sekund: 0.18
863,832 unikalne wizyty