Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

witamy na stronie głównej naszej szkołyZAWÓD = PRACA


Astronawigacja

Newsy
 

   7 lutego mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole mgr inż. of. wacht. Ewelinę Chłopińską z Wydziału Nawigacji Akademii Morskiej w Szczecinie. Uczniowie klasy czwartej i trzeciej technikum uczestniczyli w profesjonalnym wykładzie z astronawigacji.

Stażyści w Contur 2000

Newsy
   Dwoje naszych uczniów z klasy III TME: Patrycja Sakowicz i Robert Koziarski w ramach projektu  „Zawodowo i profesjonalnie”, którego organizatorem jest Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu będą odbywali miesięczny staż w firmie Contur 2000. Więcej na stronie firmy w artykule Stażyści w Contur 2000.

Wizyta w firmie NOWECH

Newsy
 

 

3 lutego grupa elektryków z klasy III Technikum uczestniczyła wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych w warsztatach prowadzonych przez właściciela firmy "NOWECH" p. Leszkiem Nowakiem.

Gramy dla WOŚP

Newsy

   W dniu 10 stycznia w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
    Zawody otworzył Łukasz Ścieżka, który życzył wszystkim uczestnikom powodzenia oraz przypomniał o idei przedsięwzięcia. W tym dniu uczestnicy wrzucali do puszki dowolne kwoty na rzecz WOŚP. Orkiestrę wsparli również pozostali uczniowie nie uczestniczący w turnieju oraz nauczyciele i pracownicy naszej szkoły. Zebrano kwotę 326,28 zł. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży i rodziców

Newsy
 
 

800 080 222 – całodobowa bezpłatna infolinia

dla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów


Od 1 października 2019 r. działa nowa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 080 222 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Wygenerowano w sekund: 0.12
1,019,730 unikalne wizyty