witamy na stronie głównej naszej szkoły

Nasz absolwent PRZEMEK SOCHA

uczestniczy w kosmicznych projektach

www.esa.int/spaceinvideos/Videos/2018/11/European_Student_Earth_Orbiter
czytaj więcej na eluban.pl

Wycieczka do firmy NOWECH

22 stycznia grupa elektryków z klasy III Technikum uczestniczyła wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych w warsztatach prowadzonych przez właściciela firmy "NOWECH" p. Leszkiem Nowakiem.

Spotkanie ze studentami WSB we Wrocławiu

11 stycznia uczniowie klasy IV i III technikum spotkali się ze studentami Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Tematem spotkania było zapoznanie młodzieży z profesjonalnym przygotowaniem się do rozmowy rekrutacyjnej oraz stworzeniem kreatywnego CV, które z pewnością wyróżni się wśród konkurencyjnych ofert. Przedstawiciele Uczelni omówili również kierunki proponowane na WSB we Wrocławiu oraz zasady rekrutacji.

W PUŁAPCE NAŁOGÓW - ALKOHOL, NARKOTYKI, DOPALACZE

Dnia 11 stycznia uczniowie szkoły udali się do kina Wawel w Lubaniu, gdzie uczestniczyli w spotkaniu w ramach programu "KinoSzkoła". Młodzież aktywnie uczestniczyła w wykładzie dotyczącym pułapek nałogów, po którym nastąpiła projekcja filmu "Najlepszy", reż. Łukasz Palkowski.

Wycieczka do Perfekty

W dniu 19 listopada uczniowie klasy pierwszej Technikum Pojazdów Samochodowych wraz z opiekunem grupy panem Dariuszem Dworzyńskim miała możliwość zwiedzenia P.U.H. PERFEKTA Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Renault w Lubaniu. Celem wycieczki było zapoznanie się ze stanowiskami stacji obsługi technicznej, ich wyposażeniem oraz nowymi rozwiązaniami technologicznymi w nowych samochodach. Grupa była oprowadzana przez pana kierownika stacji obsługi, który doskonale przybliżył uczniom strukturę i funkcjonowanie zakładu.