Dolnośląska e-szkoła

witamy na stronie głównej naszej szkoły

MIROSŁAW HERMASZEWSKI

Jedyny polski kosmonauta
już wkrótce odwiedzi naszą szkołę!!!

Spotkanie przedstawicieli PWZS z maturzystami

Jaką wybrać uczelnię? Jaki kierunek studiów? – oto dylemat maturzystów. W wyborze atrakcyjnego kierunku studiów pomagał przedstawiciel szkoły wyższej podczas spotkania z maturzystami 18 stycznia.  Swoje propozycje przedstawił pracownik Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, zachęcając naszych maturzystów do studiowania na atrakcyjnych kierunkach prezentowanej uczelni. Na koniec spotkania maturzyści otrzymali informatory celem dokładnego zapoznania się z szeroką gamą oferty edukacyjnej uczelni.

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Dnia 11 stycznia o godz. 10:00 w całej Polsce młodzi przyrodnic y rozpoczęli eliminacje podstawowe w XXXII edycji Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Również nasi licealiści: Alicja Myszlin, Natalia Nowak i Andrzej Bobak, postanowili spróbować swoich sił, przystępując do szkolnego etapu Olimpiady.